BookMap – nástroj pro sledování hloubky trhu

Forex — Napsal: - 11.5.2014 17:09

Narazil jsem na zajímavý nástroj pro sledování vývoje hloubky trhu. Jednoduše lze sledovat čekající limitní objednávky včetně pohledu zpět do historie, můžete tedy sledovat na jakých cenových úrovních bylo, nebo je nejvíc čekajících objednávek od obchodníků.

BookMap indikátor pro Ninjatrader může být dobrým pomocníkem pro obchodníky, kteří upřednostňují velmi krátkodobé obchody – scalping. Podle odstínu šedé zjistíte jak je silný daný level, nejsilnější úrovně jsou bílé. Na silných úrovních čeká hodně objednávek a trh tam bude muset zareagovat.

Zatím jsem tuto vizualizaci zkoušel na německém indexu DAX (futures) a dává mi to nové cenné informace pro můj trading a určitě to stojí za vyzkoušení. Lze využít na jakémkoliv futures kontraktu a na akciích.

Dvoutýdenní zkušební verzi BookMap lze stáhnout na webu http://www.bookmap.com/downloads/

Screenshot 2014-05-08 11.04.30

Zde je video návod jak zprovoznit tento indikátor v platformě NinjaTrader:

Tagy: , , , ,

2
Zanechte komentář

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
adamJirka Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Jirka
Guest
Jirka

chtěl bych se jen zeptat,jestli tento indikátor funguje pouze v plné verzi NT..?? velmi mě zaujal.na breakouty na Daxu.. ale okno,indikátoru mi nenaběhne.. v malém okně mám název instrumentu pouze světle.. používám data od Kineticku,ale jen na volné verzi NT.. díky za reakci..
Jirka

adam
Guest
adam

nemate nahodou funkcni odkaz na bookmap? tento bohuzel nefunguje,diky