Investice do Fortuny

Akcie, Investiční doporučení — Napsal: - 21.12.2010 09:53

Akcie společnosti Fortuna jsou nováčkem na pražské burze cenných papírů. Zatím téměř nic tyto akcie neukázaly, je to také způsobeno tím že byl upsán poměrně malý objem těchto akcií. Je tedy možné, že velcí hráči nemají o tyto akcie zájem.
Předpoklad pro rok 2011 vypadá velice nadějně pro tyto akcie. Právě v roce 2011 se pravděpodobně dočkáme výraznějšího růstu. Nyní je tedy vhodná doba přemýšlet o rozšíření portfolia o tyto akcie zábavného průmyslu. Fortuna také slíbila pravidelně vyplácet dividendu.

Vydané investiční dopručení
Atlantik ohodnotil akcie sázkové kanceláře Fortuna(BAAFOREG) známkou „kupovat“ s cílovou cenou 127 Kč.

Akcie fortuna se obchodují pod zkratkou „BAAFOREG“, obchodují se v segmentu SPAD i KOBOS a také na RMSYSTEM.

Graf vývoje akcie:

Informace o Fortuně

Fortuna Entertainment Group vznikla v roce 2009 a stala se největším středoevropským provozovatelem kurzových sázek. Z původně české společnosti se postupem času rozrostla v holding, který nyní působí i na slovenském, polském a maďarském trhu. Na chorvatském trhu Fortuna působí prostřednictvím partnerské společnosti, která není součástí holdingu, ale patří do investiční skupiny Penta. Skupina trvale investuje do vývoje nových produktů a rozšiřuje stávající síť poboček a služeb.

Díky své dvacetileté historii je Fortuna zavedenou značkou na trhu kurzových sázek i mezi zákazníky. Během let se skupina vyprofilovala v lídra určování trendů v sázkovém sektoru. Důkazem je rychlý vzestup online sázení, které Fortuna Entertainment Group mezi prvními představila na Slovensku a následně i v Česku. Klíčovou devizou společnosti jsou profesionální a zkušení bookmakeři, kteří se výborně orientují na lokálních trzích. Znalost sportů a sázkařského prostředí jim umožňuje nastavovat kurzy tak, aby společnost byla vysoce konkurenceschopná a zároveň atraktivní pro klienty, protože dobrý bookmaking umožňuje přijímat i vysoké sázky. Fortuna rovněž dává klientům jistotu rychlé výplaty výher.

Tagy: , , ,

1
Zanechte komentář

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Hollie Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Hollie
Guest

I was so confused about what to buy, but this makes it undnestardable.